FORGOT YOUR DETAILS?

Sneaker Care Total White Repair Sponge – Бел сунѓер за чистење патики

359.00 ден

ПОКРИВЕН БЕЛ СУНЃЕР ЗА ПАТИКИ

Sneaker Care Total White Repair е третман за убавина за да ги направите белите патики и ѓонови како нови. Покрива гребнатини, дамки и неестетски абразии, оставајќи ја третираната површина совршено бела.

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Што е Sneaker Care Total White Repair?

Покривен бел сунѓер што покрива гребнатини и несовршености, Sneaker Care Total White Repair е третман за убавина за да ги направите белите патики и ѓонови како нови. Покрива гребнатини, дамки и неестетски абразии, оставајќи ја третираната површина совршено бела.

Употреба

За целосно бели патики, поминете со сунѓерот по целата површина. За чевли со повеќе бои, користете го потенкиот дел за да ги третирате белите детали, внимавајќи да ги избегнете обоените делови (доколку треба, да се исчистат веднаш со влажна крпа). Оставете да се исуши најмалку 8 часа пред да ги носите. За сјаен ефект, избришете со мека крпа. Чувајте го садот цврсто затворен.

Smart Info: Ако ефектот на белеење се намалува, навлажнете го сунѓерот за да го регенерирате!

Земја на потекло: Италија

TOP