FORGOT YOUR DETAILS?

Lily Cup™

1,899.00 ден

Тенка како тампон, ама подобра.

Lily Cup сосема ги менува правилата на игра! Благодарение на закосената форма што одговара на твојата анатомија, Lily Cup е единствената чашка што се витка тенко како тампон. Совршена е за оние кои имаат повисок цервикс или пообилна менструација, истовремено нудејќи целосна удобност за време на циклусот. Нејзиниот неверојатно мазен дизајн и закосен раб ти овозможуваат да ја користиш оваа менструална чашка до 12 часа без грижи.

Исчисти
SKU: 73500 Категории: ,

Дополнителни информации

Големина

A, B

TOP